Otvárací koncert 52. sezóny sa neuskutoční

Vážení návštevníci, milí priatelia,

v týchto dňoch by v Štátnej filharmónii Košice vrcholili prípravy na otvorenie 52. koncertnej sezóny, avšak realita je iná. Neveselá “covid” situácia, ktorá sa dotýka celého sveta, nám nedovolí spustiť sezónu tak, ako sme ju pripravovali. A tak Otvárací koncert, pôvodne plánovaný na 22. októbra, ako aj ďalšie koncerty do konca roka 2020, nebudeme môcť realizovať.

Zároveň hľadáme nové cesty, ako ostať prítomnými v hudobnom svete a prinášať Vám kvalitné hudobné umenie. Dobrou správou je, že chystáme alternatívny program, ktorý Vám ponúkneme v online priestore. Tak ako ste to už mali možnosť zažiť na dvoch streamovaných podujatiach - ŠfK Strings a ŠfK Winds, ktoré mali veľký divácky úspech a zaznamenali tisícky pozretí. Ďakujeme za Váš záujem a prejavenú dôveru, veľmi si to vážime a je to pre nás obrovská motivácia na ďalšie vysielania.

Tešíme sa, že aspoň takto môžeme byť s Vami.

PS: V čase mnohých zmien zostaňte naladení na vlne “ŠfK” a sledujte nás na sociálnych sieťach - našom Facebooku a Instagrame. Budeme Vás priebežne informovať o novej programovej štruktúre. Abonentom ponúkneme náhradu za zrušené koncerty. Ďakujeme za Vaše pochopenie a súčinnosť. Tešíme sa na spoločné hudobné zážitky.


 

>>> Viac info o pokladni ŠfK <<<

>>> Online koncert: Mozart & Mendelssohn-Bartholdy <<<

Jan Kučera a Matúš Veľas hrajú u vás

Dirigent, skladateľ a klavirista v jednej osobe – Jan Kučera a sólový hráč na hoboj – Martin Veľas sa stretávajú v košickom Dome umenia, aby zahrali v domácnostiach po celom svete. Štátna filharmónia Košice týmto pozýva na svoj dvanásty online koncert, ktorý odznie v premiére 29. apríla o 19:00 na facebookových stránkach a TV TelKE.

Čitať viac »

Stream s Martinom Leginusom & ŠfK

V poradí jedenásty online koncert prichystala Štátna filharmónia Košice na štvrtok 15. apríla. Tentoraz pod taktovkou dirigenta Slovenského národného divadla Martina Leginusa odznejú diela Edvarda Griega “Peer Gynt, 2. suita” a “Symfónia č. 8 G dur” Antonína Dvořáka.

Čitať viac »

Hráme u vás Veľkonočný koncert

Atmosféru Veľkého piatku umocní Veľkonočný online koncert Štátnej filharmónie Košice. Pod vedením šéfdirigenta ŠfK Zbyňka Müllera odznie dielo Josepha Haydna “Sedem posledných slov nášho Spasiteľa na kríži”. Sviatočný stream sa začne v piatok 2. apríla 2021 o 19:00 na facebookových stránkach a v TV telKE.

Čitať viac »

Menu

Vyhľadávanie

Vstupenková pokladnica

Kontakt:
Dom umenia - Moyzesova 66, Košice
+421 55 2453 123
(len počas pokladničných hodín)
vstupenky(@)sfk.sk
Otváracie hodiny
PO-ŠT: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:00
PI, SO, NE: Zatvorené

Večerná pokladnica ŠfK je otvorená hodinu pred koncertom a predáva vstupenky iba na aktuálny večerný koncert.

Dom umenia

Adresa:
Moyzesova 66
040 01 Košice
e-mail: sfk(@)sfk.sk
Spojenie MHD:
Električky: 2, 4, 6, 7
Autobusy: 12, 15, 16, 71, 72
Google maps 


Štátna filharmónia Košice je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.

Privátna zóna:

Newsletter:

Zadaním emailovej adresy vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania noviniek emailom. Viac info.


Copyright Štátna filharmónia Košice © 2018. All Rights Reserved. Design by lenkine. Runs on Audience Toolkit.

Tento web používa cookies.  Viac informácií.