ŠfK ruší festival Košická hudobná jar a najbližšie koncerty 51. sezóny

V dôsledku mimoriadnej situácie na Slovensku i vo svete prijala Štátna filharmónia Košice ďalšie opatrenia. S okamžitou platnosťou je 65. ročník medzinárodného hudobného festivalu Košická hudobná jar zrušený. Taktiež sa do odvolania rušia najbližšie koncerty aktuálnej 51. koncertnej sezóny filharmónie.

Informácie o vrátení vstupeniek a abonentiek zakúpených prostredníctvom pokladne ŠfK a online predaja cez navstevnik.sk budeme priebežne aktualizovať.

 


V súčasnosti platí:

  • vstupenky zakúpené online cez navstevnik.sk – je potrebné zaslať žiadosť o vrátenie vstupného e-mailom (vstupenky@sfk.sk) s priloženou vstupenkou a číslom účtu, na ktorý Vám máme poslať platbu.
  • vstupenky a abonentky KHJ zakúpené vo vstupenkovej pokladni – budeme stornovať v pokladni po jej opätovnom otvorení pre verejnosť. Informácie o otvorení pokladne ŠfK budeme priebežne aktualizovať podľa vývoja situácie.

 

VSTUPENKOVÁ POKLADŇA DO ODVOLANIA PRACUJE V OBMEDZENOM REŽIME.

Pokladňa ŠfK je pre verejnosť zatvorená, avšak v čase pokladničných hodín t. j. po – št 14:00 – 17:00 Vám sme k dispozícii na tel. čísle 055/2453 123 a na e-maile vstupenky@sfk.sk.

 

Informácie budeme aktualizovať, sledujte nás na našej facebookovej stránke.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

#50MOFIS – Objavte čaro organa

Štartuje jubilejný 50. ročník Medzinárodného organového festivalu Ivana Sokola (MOFIS), ktorý do Košíc a piatich partnerských miest prinesie čaro najväčšieho hudobného nástroja. Organy rozozvučia umelci z Dánska, Rakúska, Maďarska, Česka i Slovenska. Otvárací symfonický koncert pod taktovkou nového šéfdirigenta Štátnej filharmónie Košice Roberta Jindru sa uskutoční 16. 9. a festival potrvá do 29. septembra 2021.

Čitať viac »

Medzinárodný organový festival Ivana Sokola oslávi v septembri 50 rokov

Štátna filharmónia Košice pozýva na jubilejný 50. ročník Medzinárodného organového festivalu Ivana Sokola (MOFIS). Festival bude prebiehať od 16. do 29. septembra 2021 v Košiciach a partnerských mestách – Poprade, Kežmarku, Sabinove, Rimavskej Sobote i v letohrádku Dardanely v Markušovciach. Najväčšie a najzložitejšie hudobné nástroje – organy – rozozvučia organisti z Maďarska, Česka, Holandska, Dánska i Slovenska.

Čitať viac »

Menu

Vyhľadávanie

Vstupenková pokladnica

Kontakt:
Dom umenia - Moyzesova 66, Košice
+421 905 073 123
(len počas pokladničných hodín)
vstupenky(@)sfk.sk
Otváracie hodiny
PO-ŠT: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:00
PI, SO, NE: Zatvorené

Večerná pokladnica ŠfK je otvorená hodinu pred koncertom a predáva vstupenky iba na aktuálny večerný koncert.

Dom umenia

Adresa:
Moyzesova 66
040 01 Košice
e-mail: sfk(@)sfk.sk
Spojenie MHD:
Električky: 2, 4, 6, 7
Autobusy: 12, 15, 16, 71, 72
Google maps 


Štátna filharmónia Košice je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.

Privátna zóna:

Newsletter:

Zadaním emailovej adresy vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania noviniek emailom. Viac info.


Copyright Štátna filharmónia Košice © 2018. All Rights Reserved. Design by lenkine. Runs on Audience Toolkit.

Tento web používa cookies.  Viac informácií.