KOŠICKÁ HUDOBNÁ JAR 2019

Jeden z najstarších medzinárodných hudobných festivalov ponúkne vo svojom 64. ročníku množstvo lákavých symfonických a komorných koncertov. Do Košíc opäť zavítajú legendy klasickej hudby akou je Ondrej Lenárd, i renomovaní virtuózi Dalibor Karvay, Kun Woo Paik, Jozsef Balog a ďalší. Top udalosťou tohtoročného festivalu bude uvedenie gigantického diela Carmina Burana v spolupráci so Slovenským filharmonickým zborom a trojicou renomovaných operných spevákov. Dramaturgické novinky ponúknu koncerty pod taktovou Roberta Jindru a šéfdirigenta ŠfK Zbyňka Müllera, ktorí v spolupráci s renomovanými spevákmi na svojich koncertoch uvedú dve pôsobivé hudobno-dramatické diela - kantátu Májová noc R. Leoncavalla a scény z "klenotu talianskeho verizmu", opery Andrea Chénier U. Giordana. Aj tento rok Vám v priestoroch Východoslovenskej galérie ponúkame sólový klavírny recitál, na ktorom zaznie nenapodobiteľná hudba F. Chopina. Spojenie hudby a slova tentoraz ponúkne večer s hercom Jurajom Kukurom a harfistkou Klárou Bábel. Do čias dávno minulých nás na svojom koncerte presunie barokový súbor Musica aeterna a bravúrnymi virtuóznymi výkonmi v sprievode symfonického orchestra nás srthnú huslista Dalibor Karvay a klavirista Jozsef Balog. Veríme, že festival Košická hudobná jar Vám opäť prinesie nezabudnuteľné umelecké zážitky.

ŠfK poskytuje zľavy pre ZŤP, študentov a dôchodcov. Ceny lístkov na jednotlivé koncerty v Dome umenia sú rozdelené do troch zón, podľa miesta sedenia. Plán koncertnej sály si môžete pozrieť TU. Lístky si môžete zakúpiť osobne v Pokladni ŠfK alebo online z pohodlia domova. 


VSTUPENKOVÁ POKLADNICA ŠfK
Dom umenia - Moyzesova 66, Košice
Pokladničné hodiny:
PO - ŠT: 14:00 - 17:00
PI, SO, NE: zatvorené
tel: 055/ 2453 123
e-mail: vstupenky@sfk.sk

 

Nenašli sa žiadne podujatia.

S podporou

Hlavný reklamný partner

Partner

Festival sa koná pod záštitou ministerky kultúry Slovenskej republiky Ľubice Laššákovej a je prioritným projektom MK SR.

Menu

Vyhľadávanie

Vstupenková pokladnica

Kontakt:
Dom umenia - Moyzesova 66, Košice
+421 55 2453 123
(len počas pokladničných hodín)
vstupenky@sfk.sk
Otváracie hodiny
PO-ŠT: 14:00 - 17:00
PI, SO, NE: Zatvorené

Večerná pokladnica ŠfK je otvorená hodinu pred koncertom a predáva vstupenky iba na aktuálny večerný koncert.

Dom umenia

Adresa:
Moyzesova 66
040 01 Košice
e-mail: sfk@sfk.sk
Spojenie MHD:
Električky: 2, 4, 6, 7
Autobusy: 12, 15, 16, 71, 72
Google maps 

Privátna zóna:

Newsletter:

Zadaním emailovej adresy vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania noviniek emailom. Viac info.


Copyright Štátna filharmónia Košice © 2018. All Rights Reserved. Design by lenkine. Runs on Audience Toolkit.

Tento web používa cookies.  Viac informácií.