Lockdown v ŠfK

Vážení návštevníci,

 

Štátna filharmónia Košice na základe rozhodnutia Vlády SR o zákaze vychádzania a v záujme ochrany zdravia do 09. 12. 2021 zatvára vstupenkovú pokladňu a ruší plánované koncerty.

 

  • Koncert 02. 12. 2021 (BEETHOVEN - HAYDN - MAHLER) sa uskutoční v náhradnom termíne 05. 05. 2022. Abonentky (A, AB) ostanú v platnosti na tento náhradný termín.

Vrátenie vstupného

  • Vstupné za vstupenky na koncerty 2. 12., 6. 12. a 09. 12. 2021, ktoré boli zakúpené online cez www.navstevnik.sk, Vám budú automaticky vrátené na účet najneskôr do 30 dní;
  • Vstupenky zakúpené v pokladni ŠfK môžete vrátiť zaslaním žiadosti na email vstupenky@sfk.sk, s uvedením IBAN účtu, na ktorý žiadate platbu vrátiť. Do prílohy je potrebné priložiť scan/foto zakúpených vstupeniek.
  • Vstupenky zakúpené v pokladni bude možné vrátiť aj osobne vo vstupenkovej pokladni ŠfK po jej opätovnom otvorení.

AKTUALIZÁCIA: Dobrou správou je, že tri komorné koncerty v rámci festivalu ARS NOVA, ktoré sa mali tiež konať v decembri 2021, nerušíme, ale presúvame a aktuálne pre ne hľadáme náhradný termín.

Mrzí nás, že kvôli nepriaznivej pandemickej situácii sme zatiaľ nemohli spustiť predaj vstupeniek na Vianočné koncerty a Novoročný koncert. V prípade, že tieto koncerty budeme môcť realizovať naživo, predaj vstupeniek Vám včas oznámime. Sledujte náš web a sociálne siete.

Informácie Vám radi poskytneme aj telefonicky na +421 905 073 123 alebo e-mailom (vstupenky@sfk.sk).

 

Tešíme sa na opätovné stretnutia s Vami.

 

V Košiciach, dňa 25. 11. 2021

 

 

Mucha Quartet pripomenie Mozartove narodeniny a Zeljenkove výročie

Štátna filharmónia Košice pozýva na koncert súboru Mucha Quartet vo štvrtok 27. 1. 2022 o 19:00 hod. v Dome umenia. Popredné slovenské komorné teleso tvoria huslisti Juraj Tomka a Jozef Ostrolucký, violončelista Pavol Mucha a violistka Veronika Kubešová, ktorú na koncerte v Košiciach kvôli zdravotnej indispozícii zastúpi Roman Rusňák. Mucha Quartet je držiteľom prvých cien z Medzinárodnej súťaže komornej hudby Antonína Dvořáka v Prahe (2014) a Medzinárodnej súťaže Leoša Janáčka v Brne (2015).

Čitať viac »

Klavírny recitál Mareka Kozáka nahradí zrušený koncert

Vo štvrtok 20. 01. 2022 mala Štátna filharmónia Košice uviesť abonentný koncert LALO – MASSENET – CHAUSSON so svojím šéfdirigentom Robertom Jindrom a klaviristom Marekom Kozákom. Filharmonikom však plány skrížili „covidové“ karantény a tak avizujú zrušenie abonentného koncertu. Sólista zrušeného koncertu Marek Kozák na vzniknutú situáciu promptne zareagoval a do Košíc aj napriek tomu pricestuje, aby uviedol klavírny recitál v pôvodom termíne.

Čitať viac »

Priamy prenos z Novoročného koncertu ŠfK

Po úspechu prvého priameho prenosu z Vianočného koncertu chystá v rovnakom duchu Štátna filharmónia Košice aj Novoročný koncert. Pod vedením šéfdirigenta ŠfK Roberta Jindru a v doprovode košických filharmonikov prinesú klasické umenie priamo do obývačiek sopranistka Adriana Kučerová a tenorista Pavol Bršlík. Priamy prenos z Novoročného koncertu sa bezplatne uskutoční na Nový rok – v sobotu 1. januára 2022 o 19:00 na Facebooku a YouTube kanáli Štátnej filharmónie Košice.

Čitať viac »

Menu

Vyhľadávanie

Vstupenková pokladnica

Kontakt:
Dom umenia - Moyzesova 66, Košice
+421 905 073 123
(počas pokladničných hodín)
vstupenky(@)sfk.sk
Otváracie hodiny
PO-ŠT: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:00
PI, SO, NE: Zatvorené

Večerná pokladnica ŠfK je otvorená hodinu pred koncertom a predáva vstupenky iba na aktuálny večerný koncert.

Dom umenia

Adresa:
Moyzesova 66
040 01 Košice
e-mail: sfk(@)sfk.sk
Spojenie MHD:
Električky: 2, 4, 6, 7
Autobusy: 12, 15, 16, 71, 72
Google maps 


Štátna filharmónia Košice je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.

Privátna zóna:

Newsletter:

Zadaním emailovej adresy vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania noviniek emailom. Viac info.


Copyright Štátna filharmónia Košice © 2018. All Rights Reserved. Design by lenkine. Runs on Audience Toolkit.

Tento web používa cookies.  Viac informácií.