Marec vo filke

Milí návštevníci a podporovatelia, 

v Štátnej filharmónii Košice denno-denne vyhodnocujeme pandemickú situáciu a prehodnocujeme naše plány vzhľadom na čo najvyššiu bezpečnosť pre celý kolektív. Už nebude prekvapením, že pôvodné abonentné koncerty na mesiac marec 2021 sú zrušené. Pokladňa ostáva naďalej a do odvolania zatvorená. (Viac info.) Nuž a alternatívny program aspoň v online priestore zostáva nateraz v riešení. O prípadných lepších správach budeme aktívne informovať.

Aktuálne čerpajú hráči ŠfK trojtýždňovú dovolenku, pretože sme sa rozhodli koncertovať aj v lete. Neustále sa prispôsobujeme vonkajšej situácii okolo Covid-19, a tak sme zvážili, že 52. koncertnú sezónu predĺžime na letné mesiace. Nateraz nám ostáva poďakovať za Vašu neutíchajúcu podporu a priazeň, a opäť Vás pozvať na zhliadnutie našich deviatich streamov. Nájdete ich na našom Facebooku v sekcii Video: TU a na našom oficiálnom YouTube kanáli: TU.

Srdečne Vás pozdravujeme, ostaňte zdraví!

Tím ŠfK 
Foto: Dávid Hanko

Jan Kučera a Matúš Veľas hrajú u vás

Dirigent, skladateľ a klavirista v jednej osobe – Jan Kučera a sólový hráč na hoboj – Martin Veľas sa stretávajú v košickom Dome umenia, aby zahrali v domácnostiach po celom svete. Štátna filharmónia Košice týmto pozýva na svoj dvanásty online koncert, ktorý odznie v premiére 29. apríla o 19:00 na facebookových stránkach a TV TelKE.

Čitať viac »

Stream s Martinom Leginusom & ŠfK

V poradí jedenásty online koncert prichystala Štátna filharmónia Košice na štvrtok 15. apríla. Tentoraz pod taktovkou dirigenta Slovenského národného divadla Martina Leginusa odznejú diela Edvarda Griega “Peer Gynt, 2. suita” a “Symfónia č. 8 G dur” Antonína Dvořáka.

Čitať viac »

Hráme u vás Veľkonočný koncert

Atmosféru Veľkého piatku umocní Veľkonočný online koncert Štátnej filharmónie Košice. Pod vedením šéfdirigenta ŠfK Zbyňka Müllera odznie dielo Josepha Haydna “Sedem posledných slov nášho Spasiteľa na kríži”. Sviatočný stream sa začne v piatok 2. apríla 2021 o 19:00 na facebookových stránkach a v TV telKE.

Čitať viac »

Menu

Vyhľadávanie

Vstupenková pokladnica

Kontakt:
Dom umenia - Moyzesova 66, Košice
+421 55 2453 123
(len počas pokladničných hodín)
vstupenky(@)sfk.sk
Otváracie hodiny
PO-ŠT: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:00
PI, SO, NE: Zatvorené

Večerná pokladnica ŠfK je otvorená hodinu pred koncertom a predáva vstupenky iba na aktuálny večerný koncert.

Dom umenia

Adresa:
Moyzesova 66
040 01 Košice
e-mail: sfk(@)sfk.sk
Spojenie MHD:
Električky: 2, 4, 6, 7
Autobusy: 12, 15, 16, 71, 72
Google maps 


Štátna filharmónia Košice je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR.

Privátna zóna:

Newsletter:

Zadaním emailovej adresy vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania noviniek emailom. Viac info.


Copyright Štátna filharmónia Košice © 2018. All Rights Reserved. Design by lenkine. Runs on Audience Toolkit.

Tento web používa cookies.  Viac informácií.